Category Archives: Aktualności

zapowiedC5BA

Zapowiedź ligowej serii gier

Rozgrywki ligowe wystartowały pełną parą. Część drużyn ma już za sobą pierwsze gry, dla pozostałych najbliższy weekend będzie okazją do inauguracji. Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych: 04.09.2021 godz. 9:30 Orlęta Kielce… Read more »

sigmatech

NASI PARTNERZY: SIGMATECH

Naszym partnerem nieprzerwanie od ponad 3 lat jest starachowicka firma SIGMATECH. Firma specjalizuje się w precyzyjnej obróbce skrawaniem CNC, a na rynku działa od przeszło 30 lat. Firma posiada certyfikat… Read more »

juve-1

Kolejna udana seria gier

Za nami bardzo udany weekend obfitujący w zwycięstwa i bramki naszych zespołów. Łącznie w pięciu spotkaniach najstarszych grup notujemy cztery wygrane i jeden remis. Popisy strzeleckie zafundowali nam Trampkarze i… Read more »

juve

Bardzo udany weekend młodzieży

W miniony weekend z bardzo dobrej strony zaprezentowały się nasze drużyny młodzieżowe. Z sześciu startów najstarszych grup (Juniorzy, Trampkarze, Młodzicy) odnieśliśmy pięć zwycięstw. Co ważniejsze na końcowe rezultaty meczów przełożyła… Read more »

piC582ka-2

Wracają rozgrywki ligowe

Na ten moment czekaliśmy z utęsknieniem. Już jutro wracamy do rywalizacji ligowej. Jako pierwsze zmagania rozpoczną cztery nasze najstarsze grupy wiekowe. 1 maj (sobota) Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych: Star/Juventa –… Read more »